The Princess

  • Wi-Fi
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Význačný svým umístěním 750 metrů daleko od Ekonomická univerzita Dhurakij Pundit ve čtvrti Laksi, hotel poskytuje přístup k Muzeum současného umění ve vzdálenosti 25 minut chůze.

Oishi Ramen je zhruba 200 metrů daleko a servíruje japonskou kuchyni.

Ubytování je situováno 5 km od centra města Bangkok a 5 km od letiště Mezinarodni letiste Don Mueang. Autobusová zastávka Opposite Dhurakij Pundit University je 10 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near The Princess Bangkok
297 Nature Residence
Cena pouze pro mobilní zařízení

297 Nature Residence

8.6
Vynikající 31 recenzí
2.6 km od ubytování
USD 45 USD 41
za noc
New Renovated Room Near Dmk/Bts/Impact/Government
Cena pouze pro mobilní zařízení

New Renovated Room Near Dmk/Bts/Impact/Government

2.7 km od ubytování
USD 54 USD 49
za noc
Wiw Mini Hotel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Wiw Mini Hotel

9.3
Výjimečný 171 recenzí
5.8 km od ubytování
USD 69 USD 62
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Don Mueang
    10 km

    Vlaková nádraží

    BTS-Mo Chit
    8 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Jídelní stůl

    Zařízení

    • LCD TV

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 12:00 do 20:00
    Odhlášení: od 08:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • Je The Princess hotel blízko letiště?
      The Princess hotel se nachází 5 km od Mezinarodni letiste Don Mueang a 15 minut jízdy autem.
    • Je v pokojích The Princess hotel k dispozici pracovní prostor?
      Některé pokoje v The Princess hotel mají psací stůl.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Don Mueang
    10 km

    Vlaková nádraží

    BTS-Mo Chit
    8 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    The Princess Bangkok

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít